Nakashima (5-USA) - Giron (3-USA) 6:4, 6:4
tenisPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
Muži: 1. Zajíc (Univerzita Brno) 30:41, 2. Veber (USK Praha) 30:48, Šinágl (Olymp Praha) 31:12.
Ženy: 1. Stewartová (Spartak Praha 4) 33:30, 2. Hrochová (Škoda Plzeň) 34:09, 3. Zimovjanová (Olymp Brno) 35:22.
Muži: 1. Kipchoge 2:01:09 - světový rekord, 2. M. Korir (oba Keňa) 2:05:58, 3. Abate (Et.) 2:06:28.
Ženy: 1. Assefaová (Et.) 2:15:37, 2. Wanjiruová (Keňa) 2:18:00, 3. Abayechewová (Et.) 2:18:03.
lyžováníPřidat do mých lig
1. Kubacki (Pol.) 265,7 (94+93,5), 2. Lanišek (Slovin.) 246,3 (92+88,5), 3. Fettner (Rak.) 246,1 (90+92,5), ...31. Koudelka 102,0 (82,5), 45. Rýdl (oba ČR) 93,4 (79).
Průběžné pořadí (po 5 ze 6 závodů): 1. Kubacki 280, 2. Fettner 210, 3. Stoch (Pol.) 182, ...36. Koudelka 30.
basketbalPřidat do mých lig
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Sprint: 1. Bautista (Šp./Ducati) 16:59,889, 2. Rea -1,185, 3. Lowes (oba Brit./Kawasaki) -1,377, ...20. König (ČR/Kawasaki) -37,666.
Druhý závod: 1. Bautista 34:15,354, 2. Rinaldi (It./Ducati) -8,103, 3. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) -9,090, ...18. König -1:12,447.
Průběžné pořadí MS (po 8 z 12 závodů): 1. Bautista 394, 2. Razgatlioglu 335, 3. Rea 327.
1. USA (Tomac, Sexton, Copper) 16, 2. Francie 23, 3. Austrálie 26, 4. Itálie 40, 5. Belgie 41, 6. Nizozemsko 48, ...27. FIM Europe (Mikula/ČR, Zanocs/Maď.).
1. jízda (MXGP+MX2): 1. Tomac (USA/Yamaha) 35:23,672, 2. Geerts (Belg./Yamaha) -3,243, 3. Renaux (Fr./Yamaha) -58,896.
2. jízda (MX2+Open): 1. Lawrence (Austr./Honda) 36:19,920, 2. Sexton (USA/Honda) -14,240, 3. Guadagnini (It./GasGas) -20,238.
3. jízda (MXGP+Open): 1. Renaux 35:30,165, 2. Lawrence -4,600, 3. Sexton -8,303.
Finále B: 1. Locurcio (Ven./KTM) 25:13,398, ...15. Mikula (ČR/KTM) -1:28,976.
1. Nizozemsko (E. Bax/Čermák, Hermans/De Veene, Van Werven/Van den Bogaart) 13, 2. Velká Británie 29, 3. Estonsko 32, ...8. Česko (Černý/Chopin, Polívka/Zatloukal, J. Boukal/Vitoň) 76, 13. Česko B (Žižlavský/Hanulík, Králíček/P. Boukal, Peták/Hotový) 108.
3. jízda: 1. Kiss (Maď./MAN) 23:19,985, 2. J. Hahn (Něm./Iveco) -8,531, 3. Anderson (Brit./MAN) -10,818, 4. Lacko (ČR/Buggyra) -11,672.
4. jízda: 1. Brereton (Brit./MAN) 23:39,077, 2. Calvet -4,571, 3. Lenz (Něm./MAN) -5,021, ...7. Lacko -7,603.
Průběžné pořadí ME: 1. Kiss 359, 2. J. Hahn 270, 3. Lenz 258, 4. Lacko 225.
Moto3: 1. Guevara (Šp./Gas Gas) 39:26,526, 2. Foggia (It./Honda) -0,593, 3. Sasaki (Jap./Husqvarna) -1,741, 4. García (Šp./Gas Gas) -9,338, 5. Muňoz (Šp./KTM) -9,414, 6. Moreira (Braz./KTM) -9,743.
Průběžné pořadí (po 16 z 20 závodů): 1. Guevara 254, 2. García 209, 3. Foggia 191, 4. Sasaki 174, 5. Masiá (Šp./KTM) 155, 6. Öncü (Tur./KTM) 154.
Moto2: 1. Ogura (Jap./Kalex) 40:56,269, 2. Augusto Fernández (Šp./Kalex) -1,192, 3. López (Šp./Boscoscuro) -7,168, 4. Dixon (Brit./Kalex) -7,597, 5. Čantra (Thaj/Kalex) -12,255, 6. Arbolino (It./Kalex) -14,189, ...10. Salač (ČR/Kalex) -23,140.
Průběžné pořadí (po 16 z 20 závodů): 1. Augusto Fernández 234, 2. Ogura 232, 3. Canet (Šp./Kalex) 177, 4. Vietti 162, 5. Arbolino (oba It./Kalex) 138, 6. Acosta (Šp./Kalex) 132, ...21. Salač 27.
MotoGP: 1. Miller (Austr./Ducati) 42:29,174, 2. B. Binder (JAR/KTM) -3,409, 3. Martín (Šp./Ducati) -4,136, 4. M. Márquez (Šp./Honda) -7,784, 5. Oliveira (Portug./KTM) -8,185, 6. Marini (It./Ducati) -8,348.
Průběžné pořadí (po 16 z 20 závodů): 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 219, 2. Bagnaia (It./Ducati) 201, 3. A. Espargaró (Šp./Aprilia) 194, 4. Bastianini (It./Ducati) 170, 5. Miller 159, 6. B. Binder 148.
Finále A: 1. Bewley (Brit.), 2. Milík (ČR), 3. Jensen (Dán.), 4. Lebeděvs (Lot.), 5. Wölbert (Něm.), 6. Lahti (Fin.).
Finále B: 1. Doyle (Austr.), 2. Žagar (Slovin.), 3. Lidsey (Austr.), 4. Bergé (Fr.), 5. Ellis (Brit.), 6. Iversen (Dán.).
cyklistikaPřidat do mých lig
Muži (266,9 km): 1. Evenepoel (Belg.) 6:16:08, 2. Laporte (Fr.), 3. Matthews (Austr.), 4. Van Aert (Belg.), 5. Trentin (It.), 6. Kristoff (Nor.), 7. P. Sagan (SR), 8. Bettiol (It.), 9. Hayter (Brit.), 10. Skjelmose Jensen (Dán.) všichni -2:21, ...42. Štybar -3:01, 59. Kukrle -4:50, Hirt (všichni ČR) nedokončil.
Par 72, dotace 65 000 eur: 1. Leanderová (Švéd.) 213 (72+73+68), 2. Jiménezová (Šp.) 216 (70+72+74), 3. Kousková (ČR) 217 (68+77+72), Taylorová (Angl.) 217 (69+77+71) a Chauchepratová (Fr.) 217 (74+74+69).
1. Migliozzi (It.) 268 (69+71+66+62), 2. Hojgaard (Dán.) 269 (62+65+74+68), 3. Barjon (Fr. ) 273 (65+68+70+70), Coetzee (JAR) 273 (68+66+68+71) a Pieters (Belg.) 273 (67+70+66+70), 6. Donaldson (Wales) 274 (66+72+67+69), ...77. Lieser 143 (76+67) neprošel cutem
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži: 1. M. Stráník, 2. Luby (SR), 3. Jeliga.
Ženy: 1. Jurčenková, 2. Šikulová, 3. Skoupá.
veslováníPřidat do mých lig
Muži:
Skif: 1. Zeidler (Něm.) 6:48,67, 2. Twellaar (Niz.) 6:50,12, 3. Thomas (Brit.) 6:51,44, ...finále E: 6. Potůček (ČR) 7:39,38.
Dvojskif: 1. Boucheron, Androdias (Fr.) 6:09,34, 2. Pujolar, Romero (Šp.) 6:10,52, 3. Bartholot, Antill (Austr.) 6:11,92, ...finále B: 4. Cincibuch, Podrazil (ČR) 6:21,29.
Osma: 1. Británie (Gibbs, Bolding, Bewicke-Copley, Carnegie, Elwes, Digby, Rudkin, Ford, korm. Brightmore) 5:24,41, 2. Nizozemsko 5:25,52, 3. Austrálie 5:27,72, ...finále B: 4. Česko (Nosek, Chlebovský, Ježek, Čížek, Keller, Diblík, Baldrián, Dočekal, korm. Zelenková) 5:45,67.
Ženy:
Skif: 1. Florijnová (Niz.) 7:31,66, 2. Twiggová (N. Zél.) 7:34,03, 3. Rigneyová (Austr.) 7:36,96, ...finále B: 5. Antošová (ČR) 7:42,80.
Dvojskif: 1. Bodnarová, Radisová (Rum.) 6:47,77, 2. De Jongová, Youssifouová (Niz.) 6:51,02, 3. Puspureová, Hydeová (Ir.) 6:52,81, ...finále C: 5. Činková, Nedělová (ČR) 7:24,78.
Osma: 1. Rumunsko (Rusuová, Buhusová, Ailincaiová, Tivodariuová, M. Beresová, A. Beresová, Vrinceanuová, Radisová, korm. Petreanuová) 6:01,14, 2. Nizozemsko 6:05,04, 3. Kanada 6:07,51